Fabryka świeżych lodów
słynąca z jakości!

Fabryka Świeżych Lodów Fresh Gelato to jeden z najszybciej rozwijających się konceptów nowoczesnej lodziarni w Polsce.

Nasze lody produkujemy, a dokładniej mówiąc kręcimy na miejscu w lokalu korzystając z najlepszego mleka i śmietany oraz świeżych owoców, ziół, doskonałej jakości orzechów czy innych smacznych dodatków.

Rozpieszczamy Wasze podniebienia codziennie komponując nowe smaki lodów, sorbetów oraz deserów, korzystając tylko z najlepszej jakości składników, bez konserwantów i sztucznych polepszaczy.

Dlaczego nasze lody są niepowtarzalne?
Ponieważ są zawsze świeże i w 100% naturalne!!! Produkując je dla Was pamiętamy, że nie ma w nich miejsca na sztuczne barwniki, ulepszacze, konserwanty czy wzmacniacze smaku. Nie chcemy niczego przed Wami ukrywać dlatego możecie zobaczyć jak powstają nasze lody – od przygotowania zalewy do finalnego kręcenia w trakcie którego nasz największy przysmak obniża swoją temperaturę i miesza się z powietrzem w efekcie czego powstaje deser o niepowtarzalnym smaku i konsystencji.

Zapraszamy Was codziennie bez względu na porę roku w godzinach od 9:00 do 21:00.

A kiedy lody czy desery smakują najlepiej?
Wtedy gdy możemy je połączyć z aromatycznym naparem gorącej kawy!!!

Smakoszy kawy zapraszamy na gorącą filiżankę espresso, poranne cappuccino, popołudniowe latte czy chłodną frappe. Serwowana przez nas kawa pochodzi z wyselekcjonowanych upraw południowej ameryki i wypalana jest przez koneserów kawy z Tommy Cafe w Skoczowie. Dzięki temu możemy zaoferować Wam napar o niepowtarzalnym smaku i aromacie przygotowany przez naszych baristów.